Claire Liu
Wedstrijddetails
Armatuur : Mihaela Buzarnescu vs Claire Liu
Datum: 12 januari 2021
Toernooi : Australian Open 2021 kwalificaties
Ronde : Tweede ronde
Evenementenlocatie : Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
Categorie : Grand Slam
Tennis leren op 30-jarige leeftijd
Oppervlakte: Hardcourt buiten
Wedstrijdtiming: Ca. 16.00 uur lokale tijd, 17.30 uur IST
Mihaela Buzarnescu vs Claire Liu preview
De 20-jarige voormalig Wimbledon-juniorkampioen Claire Liu kwam maandag een trage start te boven om door te stoten naar de tweede ronde van de kwalificaties voor de Australian Open 2021.
De jongeling versloeg de Nederlandse Indy deVroome met 7-6(5), 6-2 in een lastige openingswedstrijd. En haar beloning is een wedstrijd tegen een andere lastige tegenstander in de vorm van de Roemeense Mihaela Buzarnescu, een voormalige top 20-speler.
Mihaela Buzarnescu
Buzarnescu bestaat al een tijdje, maar het was na haar doorbraakseizoen in 2018 dat ze haar aanwezigheid op eliteniveau echt kon laten gelden. Niet alleen won de Roemeense dat jaar haar eerste carrièretitel, ze bereikte ook de tweede week op Roland Garros (haar eerste op een Grand Slam) en twee andere finales.
Hoewel blessures en vrije tijd haar vooruitgang hebben doen ontsporen, blijft ze nog steeds een bug-bedreiging. Buzarnescu, een sterke hardcourtspeler, houdt ervan om rally's in handen te nemen en speelt met veel intentie, iets wat duidelijk werd in haar klinkende overwinning in de eerste ronde op Lara Arruabarrena. Ze zal op zoek gaan naar een herhaling van hetzelfde soort optreden tegen Liu.
Mihaela Buzarnescu vs Claire Liu tegen elkaar
Claire Liu is een voormalig junior Grand Slam-kampioen en won in 2017 Wimbledon.
Dit zal de eerste keer zijn dat Mihaela Buzarnescu en Claire Liu tegen elkaar spelen op de seniorentour, dus hun huidige onderlinge confrontatie staat op een 0-0 impasse.
het beste tafeltennisracket
Mihaela Buzarnescu vs Claire Liu voorspelling
Mihaela Buzarnescu is duidelijk de meer ervaren van de twee speelsters, maar ze heeft de laatste jaren niet de meest succesvolle gehad. Haar tijd op de rechtbank is om verschillende redenen beperkt geweest, en veel zal afhangen van het feit of ze de vorm kan herontdekken die haar in 2018 naar een carrière-high ranking heeft doen stijgen.
Claire Liu, aan de andere kant, probeert nog steeds haar weg te vinden op senior niveau. Een enorm succesvolle junior, ze draagt een bepaald niveau van verwachtingen met zich mee. Dat, in combinatie met de druk om gelijke tred te houden met de andere snel opkomende jongeren, heeft haar er vaak van weerhouden haar beste tennis te spelen.
Deze wedstrijd biedt een unieke kans voor beide vrouwen en zou weleens een mentale strijd kunnen worden. Buzarnescu en Liu zijn efficiënte hardcourt-spelers, maar je kunt je afvragen of de vasthoudendheid en ervaring van de eerste het tij in haar voordeel zouden kunnen doen keren.
Voorspelling: Mihaela Buzarnescu wint in drie sets.





